«Срібло» у скарбничку громади: легкоатлети Підгайцівського ліцею — серед найкращих!
Завершився обласний етап Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з легкої атлетики, який подарував учасникам яскраві емоції, спортивний азарт та незабутні враження. Серед найкращих команд області — учні Підгайцівський ліцей, які вибороли почесне ІІ місце та поповнили спортивну скарбничку Підгайцівська територіальна громада заслуженим «сріблом»

Юні спортсмени продемонстрували справжню витривалість, силу духу, швидкість та командну згуртованість. Упродовж змагань команда впевнено долала всі випробування, серед яких — естафета «Формула-1», човниковий біг, метання вортекса та медбола, стрибки у довжину, а також одна з найскладніших дисциплін — «Гонка 3 хвилини».
Кожен учасник доклав максимум зусиль для спільного результату, проявивши наполегливість, спортивний характер і жагу до перемоги.
Щиро вітаємо наших призерів:
🏃♂️ Богдан Фальфушинський
🏃♂️ Остап Курилко
🏃♂️ Святослав Чумак
🏃♂️ Ярослав Спільнюк
🏃♀️ Єва Коробчук
🏃♀️ Анна Овсіюк
🏃♀️ Поліна Шпалярчук
🏃♀️ Олеся Хомич
🏃♂️ Владислав Ковальчук
Окрема подяка наставниці команди — Анна Гаврилюк — за професійну підготовку, терпіння, підтримку та віру у кожного вихованця
Цей результат — не лише спортивне досягнення, а й приклад того, як наполегливість, командна робота та любов до спорту допомагають досягати високих результатів.
Пишаємось нашими юними спортсменами та бажаємо їм нових перемог, рекордів і яскравих звершень!