A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Освіта єднає громади: візит делегації Цуманської громади до Підгайцівської територіальної громади

Дата: 29.04.2026 14:46
Кількість переглядів: 27

29 квітня 2026 року делегація освітян Цуманської громади на чолі із заступником селищного голови Юрій Федорчук та начальником гуманітарного відділу Світлана Бацмай відвідала Підгайцівська територіальна громада з метою ознайомлення з роботою закладів загальної середньої освіти та обміну досвідом у сфері розвитку сучасного освітнього середовища.

Фото без опису

У стінах Підгайцівська сільська рада гостей щиро вітали секретар сільської ради Ольга Овсіюк, заступник сільського голови Леонід Гроголь, радник сільського голови Олександр Бляшук та в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич. Під час зустрічі учасники ознайомилися з основними напрямками розвитку громади, пріоритетами освітньої політики та викликами, які сьогодні стоять перед освітньою галуззю.

Упродовж дня делегація відвідала низку закладів освіти Підгайцівської громади. У Підгайцівський ліцей директор Лариса Ляшук презентувала сучасний освітній простір закладу. Гості оглянули осередок предмета «Захист України», укриття, STEM-лабораторію, а також навчальні лабораторії хімії, біології та географії.

У Лищенський ліцей директор Наталя Сікора ознайомила делегацію з матеріально-технічною базою, протирадіаційним укриттям, шкільними проєктами та креативними ініціативами, які успішно реалізовуються у закладі.

Наступним пунктом маршруту стала Крупівська гімназія, де директор Мирослав Філозоф представив матеріально-технічну базу закладу та поділився досвідом організації освітнього процесу.

У Гаразджанська гімназія директор Світлана Василевська продемонструвала новозбудоване протирадіаційне укриття та розповіла про життя й діяльність шкільної спільноти в умовах сьогодення.

Кінцевим пунктом візиту стала Хорлупівська гімназія, яку очолює Ірина Тарасюк. Саме тут під час зустрічі за круглим столом директори закладів освіти обох громад обговорили актуальні питання функціонування шкіл у сучасних умовах реформування освітньої галузі, поділилися досвідом та напрацюваннями.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими, адже вони сприяють налагодженню професійних зв’язків, поширенню успішних практик та формуванню партнерства між громадами. Сподіваємося, що цей день, сповнений нових вражень, ідей та щирого спілкування, стане початком довготривалої дружби та плідної співпраці між закладами освіти Цуманської та Підгайцівської територіальних громад


« повернутися

Вхід для адміністратора